Caroline Bastiaens © Walter Saenen

Kabinet Caroline Bastiaens

Schepen bevoegd voor cultuur, economie, stads- en buurtonderhoud, patrimonium en erediensten.

Algemene telefoonnummers: 03 338 83 62 - 03 338 82 91

U kan de medewerkers ook bereiken via e-mail:

Caroline Bastiaens caroline.bastiaens@stad.antwerpen.be
Jan Rombouts - kabinetschef jan.rombouts.kc@stad.antwerpen.be
Liesbeth De Maeyer - woordvoerder liesbeth.demaeyer@stad.antwerpen.be
Peggy Huygelen - kabinetsadviseur peggy.huygelen@stad.antwerpen.be
Inés Sylverans - kabinetsadviseur ines.sylverans@stad.antwerpen.be
Arne Van Staeyen - kabinetsadviseur arne.vanstaeyen@stad.antwerpen.be
Julie Detroch - kabinetssecretaris julie.detroch@stad.antwerpen.be
Carine Teunen - kabinetssecretaris carine.teunen@stad.antwerpen.be
Dit artikel is gedeeld door