Een vergadering met zicht op de skyline van Antwerpen? Vijf workshops tegelijkertijd organiseren met brainstormpauze in een break-out? Een opleiding organiseren in een uitgerust IT-lokaal? Den Bell heeft precies wat je zoekt.
Verspreid over 12 verdiepingen, herbergt de toren 52 grote en kleine ruimtes voor tal van activiteiten. De zalen zijn optimaal toegankelijk voor mensen met een visuele, auditieve of motorische handicap.
Met haar centrale ligging in de trendy wijk Zuid is Den Bell makkelijk te bereiken voor bezoekers. Er is een ruime ondergrondse parking voor bezoekers die met de wagen komen.
De zalen kunnen gehuurd worden vanaf 08.00 uur tot 23.59 uur, ook op zon- en feestdagen.
Den Bell is een kantoorgebouw waarbij de vergaderzalen ook worden benut door de groep Antwerpen.
Het aanbod aan beschikbare zalen wordt ruimer vanaf 17:00 uur.
De prijzen vind je in het retributiereglement onderaan deze pagina. Lees altijd het gebruiksreglement.
Zaal | categorie I (per dagdeel = 4 uur) | categorie II (per dagdeel = 4 uur) |
---|---|---|
Zaal tot 10 personen | €50 | €100 |
Zaal tot 16 personen | €100 | €200 |
Zaal 911 (21 personen) | €125 | €250 |
Zaal 1112 (26 personen) | €175 | €350 |
Panoramazaal (34 personen) | €300 | €500 |
Auditorium (175 personen) | €490 | €975 |
Foyer 100 (175 personen) | €400 | €800 |
Bij reservatie van 1 of max. 2 vergaderzalen kan koffie, thee of water voorzien worden aan €1 (excl. btw) per persoon / per dagdeel.
Bij reservatie van meerdere zalen kan gevraagd worden een cateringbedrijf in te schakelen. We bekijken per aanvraag graag wat mogelijk is.
Bekijk hier de routebeschrijving naar den Bell.