het districtscollege van Berchem Jonathan Ramael

Districtscollege en districtsraad Berchem 2013-2018

Als u iemand van het districtscollege of de raad wil bereiken, kan u contact opnemen via mail of een brief sturen naar het districtshuis.

E-mailadressen districtscollege Berchem 2013-2018

Evi Van der Planken (N-VA)
voorzitter van het districtscollege
werk en activering, communicatie en marketing, begroting, jeugd, veiligheid, cluster winkelstraten, stedelijk wijkoverleg en burgerlijke stand
evi.vanderplanken@stad.antwerpen.be

Bruno De Saegher (N-VA)
schepen van mobiliteit, verkeersveiligheid en publiek domein
bruno.desaegher@stad.antwerpen.be

Ilse Jacques (N-VA)
schepen van cultuur en dierenwelzijn
ilse.jacques@stad.antwerpen.be

Ann Bakelants (Open Vld)
schepen van sport, groen en parken, economie, middenstand, markten en foren
ann.bakelants@stad.antwerpen.be

Edwin De Cleyn (CD&V)
schepen van senioren, feestelijkheden, armoedebestrijding, erfgoed, toerisme en grenscorrectie
edwin.decleyn@stad.antwerpen.be
tel. 0479 43 00 16

E-mailadressen districtsraad Berchem 2013-2018

Lieselot Keymis
N-VA, voorzitter districtsraad
lieselot.keymis@stad.antwerpen.be

Jan Poppe
N-VA
jan.poppe@stad.antwerpen.be

Irène Galliaert
N-VA

irene.galliaert@stad.antwerpen.be

Jan Cloots
N-VA
jan.cloots@stad.antwerpen.be

Johan Jansen
N-VA
johan.jansen@stad.antwerpen.be

Thea Peeters 
N-VA
thea.peeters@stad.antwerpen.be

Buket Karaca
CD&V
buket.karaca@stad.antwerpen.be

Kris Gysels
Open Vld
kris.gysels@stad.antwerpen.be

Ronny De Bie
sp.a - Groen 
ronny.debie@stad.antwerpen.be

Ria Vermeulen
sp.a - Groen 
ria.vermeulen@stad.antwerpen.be

Evi Cuypers 
sp.a - Groen
evi.cuypers@stad.antwerpen.be

Arnold Peeters
sp.a - Groen
arnold.peeters@stad.antwerpen.be

Lydia Gorrebeeck
sp.a - Groen
lydia.gorrebeeck@stad.antwerpen.be

Erkan Öztürk
sp.a - Groen
erkan.ozturk@stad.antwerpen.be

Johan Malcorps 
sp.a - Groen
johan.malcorps@stad.antwerpen.be

Lucienne Verbraeken 
sp.a - Groen
lucienne.verbraeken@stad.antwerpen.be

Peter Waeterschoot
sp.a - Groen
peter.waeterschoot@stad.antwerpen.be

Micky De Wachter
Vlaams Belang
micky.dewachter@stad.antwerpen.be

Geert Brouwers
Vlaams Belang
geert.brouwers@stad.antwerpen.be

Sofie Blancke
PVDA+
sofie.blancke@stad.antwerpen.be

Sofie Blancke wordt tijdelijk vervangen door:

Luc Van de Weyer
PVDA+
luc.vandeweyer@stad.antwerpen.be

 

Meer info

Districtssecretariaat Berchem
Grotesteenweg 150, 2600 Berchem 
district.berchem@stad.antwerpen.be

Dit artikel is gedeeld door