Marc Van Peel Frederik Beyens

Kabinet Marc Van Peel

Schepen bevoegd voor haven, industrie en werk.

Algemene telefoonnummers: 03 205 23 07 (haven) - 03 338 82 60 (industrie & werk)

U kan de medewerkers ook bereiken via e-mail:

Marc Van Peel - schepen marc.vanpeel@stad.antwerpen.be
Els Peeters - kabinetschef els.peeters@stad.antwerpen.be
Jan Van Dessel - kabinetsadviseur haven jan.vandessel@portofantwerp.com
Stijn Doggen - kabinetsadviseur algemeen beleid stijn.doggen@stad.antwerpen.be
Annick Waegeman - kabinetsadviseur werk annick.waegeman@stad.antwerpen.be
Elke Verhaert - conversatiemanager elke.verhaert@stad.antwerpen.be
Ellen Wauters - woordvoerder ellen.wauters@stad.antwerpen.be
Katrien Claerhout - kabinetssecretaris haven katrien.claerhout@stad.antwerpen.be
Sandra Suykerbuyk - kabinetssecretaris industrie en werk sandra.suykerbuyk@stad.antwerpen.be
Dit artikel is gedeeld door