Welkom!

Antwerpen.be maakt gebruik van cookies. Aan de hand van die cookies verzamelt en analyseert Antwerpen.be informatie over uw bezoek. Genieten van een optimale A-ervaring? Bevestig met alle cookies toestaan. Stel voorkeuren in en bepaal welke informatie u met Antwerpen deelt. Houd er rekening mee dat bepaalde media enkel beschikbaar zijn indien u de cookies ervan aanvaardt. Antwerpen.be bewaart cookievoorkeuren. U kan ze aanpassen via cookies beheren. Meer weten? Raadpleeg onze Cookieverklaring. Antwerpen.be waardeert uw vertrouwen en wenst u een verrijkende surfervaring toe!

stad Antwerpen

Selectiecentrum - Wie is wie?

Heb je een vraag over vacatures, stages, studentenjobs, sollicitaties of over je start als nieuwe medewerker? Wij helpen je graag verder. 

Algemene contactgegevens

Een team van recruiters en selectieadviseurs...

... selecteert snel en professioneel de juiste medewerkers voor de stad.

Nadine Vereycken
aanspreekpunt voor ingenieurs, stedenbouwkundigen en architecten 

nadine.vereycken@antwerpen.be
0491 62 3057
 

Laura Kas
aanspreekpunt voor jobstudenten en redders

laura.kas@antwerpen.be
0494375062
 

Wendy Bryssinck
aanspreekpunt voor jobstudenten

wendy.bryssinck@antwerpen.be
0497 845 454 
 

Aram Heylen
aanspreekpunt voor technische profielen en chauffeurs met rijbewijs C/CE

aram.heylen@antwerpen.be
0494 24 79 72
 

Ina Van Osselaer
aanspreekpunt voor stagiairs, vrijwilligers en chauffeurs met rijbewijs C/CE

ina.vanosselaer@antwerpen.be
0472 66 91 00
 

Tine Bevernage
​aanspreekpunt voor parkeerwachters, sociale tewerkstelling, uitzendkantoren en managementprofielen

tine.bevernage@antwerpen.be
0491 166 150
 

Sofie Claes
aanspreekpunt voor managementprofielen

sofie.claes@antwerpen.be
0495 94 05 51 
 

Maarten Cant
aanspreekpunt voor stadstoezichters

maarten.cant@antwerpen.be
0470 64 06 59

Kelly Kuylen

Kelly Kuylen
​aanspreekpunt voor administratieve profielen, chauffeurs en uitzendkantoren

kelly.kuylen@antwerpen.be
0470 73 69 95 
 

portretbeeld selectieadviseur Valérie

Valérie Blyweert
aanspreekpunt voor chauffeurs met rijbewijs C/CE

valerie.blyweert@antwerpen.be
0494 34 56 24

Evelien Claes
aanspreekpunt voor sociale tewerkstelling

evelien.claes@antwerpen.be
0472 54 93 92

Tessa Wackenier​​
aanspreekpunt voor maatschappelijk werkers

tessa.wackenier@antwerpen.be
0478 92 25 48

portretfoto recruiter Nikè

Nikè Goos
recruiter

nike.goos@antwerpen.be 
0497 80 90 78 

Corneel Bombeke
aanspreekpunt voor financiële profielen op masterniveau en jobstudenten

corneel.bombeke@antwerpen.be
0493 82 47 46

Portret Liesbeth Strobbe

Liesbeth Strobbe
recruiter

liesbeth.strobbe@antwerpen.be
0495 41 50 20

Portretbeeld Sofie

Sofie Van Buggenhout
recruiter

sofie.vanbuggenhout@antwerpen.be
0470 808 472

portretbeeld recruiter Maite

Maite Forrez
recruiter

maite.forrez@antwerpen.be

 

 

Het communicatieteam...

... zet de juiste partnerschappen en kanalen in om jou goed te informeren over de stad als werkgever, haar waarden en vacatures. 

Nele Carpentier
communicatieverantwoordelijke van het Selectiecentrum stad Antwerpen

nele.carpentier@antwerpen.be
0497 12 00 12

portretbeeld Jelle

Jelle Beersmans
talent sourcing expert

jelle.beersmans@antwerpen.be
0497 14 79 11

Lok Ming To
communicatieverantwoordelijke voor vacatures

lokming.to@antwerpen.be
0494 07 66 68

 

 

 

Een team van administratief medewerkers...

...behandelt jouw sollicitatie van A tot Z en beantwoordt al jouw vragen. 

Franka Leicher
leidinggevende van het team administratief medewerkers

franka.leicher@antwerpen.be
0490 58 65 31

Nele Marcoux
​aanspreekpunt voor stageplaatsen

nele.marcoux@antwerpen.be
0471 45 09 61

Tania De Vos
aanspreekpunt voor studentenjobs

tania.devos@antwerpen.be
0471 61 71 35

Els De Keyzer

els.dekeyzer@antwerpen.be
0470 66 30 58

Frieda Brentjens

frieda.brentjens@antwerpen.be
0470 66 30 07

Rahime Ari

rahime.ari@antwerpen.be
0485 54 65 81

Annick Bontenakel

​annick.bontenakel@antwerpen.be
0470 56 38 80

Noëlla Breugelmans

noella.breugelmans@antwerpen.be
0470 66 30 03

Portretbeeld Caroline

Caroline Vanendert

caroline.vanendert@antwerpen.be
0470 67 42 41

 

 

Het strategische team

... garandeert dat alle selecties van de stad Antwerpen op een efficiënte, eerlijke, innovatieve en professionele manier georganiseerd worden.

Sofie Vermeylen
coördinator van het Selectiecentrum stad Antwerpen

sofie.vermeylen@antwerpen.be
0478 78 93 30

 

Portret Kristien, selectieplanner

Kristien Versteynen
selectieplanner

kristien.versteynen@antwerpen.be
0494 86 21 88

Jan Maes
technisch verantwoordelijke

jan.maes@antwerpen.be

Foto's: Ana Izamska