Welkom!

Antwerpen.be maakt gebruik van cookies. Aan de hand van die cookies verzamelt en analyseert Antwerpen.be informatie over uw bezoek. Genieten van een optimale A-ervaring? Bevestig met alle cookies toestaan. Stel voorkeuren in en bepaal welke informatie u met Antwerpen deelt. Houd er rekening mee dat bepaalde media enkel beschikbaar zijn indien u de cookies ervan aanvaardt. Antwerpen.be bewaart cookievoorkeuren. U kan ze aanpassen via cookies beheren. Meer weten? Raadpleeg onze Cookieverklaring. Antwerpen.be waardeert uw vertrouwen en wenst u een verrijkende surfervaring toe!

stad Antwerpen

Contactgegevens Sportservice

Heb je een algemene vraag of het besturen en managen van een sportvereniging? Wij helpen je graag verder via sportclubadvies@antwerpen.be

Heb je een vraag over erkenningen of subsidies?

 

Niki Corbreun

Niki Corbreun
Aanspreekpunt voor erkenningen, sportsubsidies, fiscale attesten en verenigingendatabank
niki.corbreun@antwerpen.be - 03 338 48 24

Karen Fremault

Aanspreekpunt voor erkenningen, sportsubsidies en verenigingendatabank
karen.fremault@antwerpen.be - 03 338 53 31

Joni Cotteleer
aanspreekpunt voor de stedelijke sportraad, erkenningen, sportsubsidies, fiscale attesten en verenigingendatabank
joni.cotteleer@antwerpen.be - 03 338 97 32

Nood aan advies over het managen van een sportclub of interesse in één van onze projecten? Ons team van adviseurs helpt je graag verder.

Je kan bij elke adviseur terecht met je vragen.

Bart De Vré
aanspreekpunt voor Antwerpse voetbalclubs, kansarmenbeleid, leningfonds, projectenfonds sociaal sportieve praktijken
bart.devre@antwerpen.be - tel 03 338 77 04

Daan De Langhe
aanspreekpunt voor Antwerpse wieler- en voetbalclubs, communicatie, financiën, ondersteuning regelement opleiding en vorming
daan.delanghe@antwerpen.be - tel 03 338 96 91

Dennis Schoeters
aanspreekpunt voor vrijwilligerswerking, organiseren van inspraakmomenten, sponsoring en financiële wervingsacties, ledenwerving
dennis.schoeters@antwerpen.be - 03 338 11 67

Gijs Leyman
aanspreekpunt voor topsportsubsidies, topsportclubs en atleten, samenwerkingsovereenkomsten sportpartners
gijs.leyman@antwerpen.be - 03 338 21 05

Yeray Luxem
aanspreekpunt voor trainerswerking, opleidingen Vlaamse trainersschool, gezondheid  
yeray.luxem@antwerpen.be - 03 338 96 41

 

Jamal Toualla

aanspreekpunt voor veilige sportomgeving, risicovechtsporten, kansarmenbeleid, projectenfonds sociaal sportieve praktijken
jamal.toualla@antwerpen.be - 03 338 97 86

Sofie Van den Ende
Teamcoach Sportservice
sofie.vandenende@antwerpen.be - 03 338 96 56

Een vraag over sportconcessies?

Wouter Pernet
aanspreekpunt voor sportconcessies
wouter.pernet@antwerpen.be - 03 338 97 86

Wil je de link leggen met onderwijs? Wil je samenwerken met scholen? Onderstaande collega’s kunnen je daarbij helpen.

Natalie Vanhove
aanspreekpunt voor scholen
natalie.vanhove@antwerpen.be - 03 338 75 83

Marloes Hanssen
aanspreekpunt voor beleidsondersteuning bewegen, motorische ontwikkeling en naschoolse sport
marloes.hanssen@antwerpen.be - 03 338 85 12