Borgerrio is, ondanks het exotisch tintje, geen eiland. Aan dit festival werken heel wat mensen mee, voor en achter de schermen. Graag stellen we die aan u voor.

Alle collega's van de districtswerking werken mee aan Borgerrio.
Het team vrije tijd en team wijken van het district zorgt voor de coördinatie van het hele festival. Dat gaat van overleg organiseren tot knopen doorhakken en het logistieke luik opvolgen. Een hele uitdaging!
Daarnaast staan ze ook in voor enkele programmaonderdelen:
BEO, To B-Seen en Ecofest ondersteunen bij de praktische organisatie van het festival: van logistieke ondersteuning over veiligheidsadvies tot afvalbeheer.
De winkeliersvereniging van de Turnhoutsebaan ligt mee aan de basis van het festival. Al jaren zetten zij zich in om de kleurrijkste parade van 't stad te organiseren op de Turnhoutsebaan. En natuurlijk motiveren zij de winkeliers om die dag met een standje buiten te komen op de braderij. Zonder winkeliers, geen festival!
De Federatie voor Mondiale en Democratische Organisaties (FMDO) verbindt en versterkt mensen in de superdiverse samenleving van vandaag en morgen. Zij organiseren de workshops, rituelen en het wereldse verenigingenpodium op de wereldmarkt in de Eliaertsstraat.
Café De Griffier organiseert de rommelmarkt op het Laar.
Naast bovenstaande partners die een grote rol opnemen binnen Borgerrio zijn er heel wat lokale partners die hun steentje bijdragen aan het kleurrijkste festival: Ligo Antwerpen, JES, KRAS Borgerhout, Muziekcentrum Trix, De Wereld van Rayaan, SAAMO Borgerbaan en het Werkhuys zijn enkele van deze partners.