Talk of the town in districtshuis Borgerhout

De fototentoonstelling 'Talk of the town' is tussen dinsdag 1 en woensdag 30 september te gast in het districtshuis van Borgerhout. Deze expositie ‘Talk of the town – Voel je thuis in Antwerpen’ geeft een podium aan een diverse groep Antwerpenaren - nieuwe én gevestigde - die zich inzetten om van onze stad een mooiere thuisplek te maken voor iedereen.

Affiche van tentoonstelling Talk of the town

Hoe bouw je bruggen in een stad die altijd in beweging is? Welke stappen zet je om andere mensen te ontmoeten? Hoe geef je cultuurverschillen een plaats en wat als Nederlands een obstakel is waar je moeilijk over geraakt?

Podcast

De tentoonstelling ‘Talk of the town – Voel je thuis in Antwerpen’ toont meer dan foto's. Onder de 20 portretten kan je een QR-code scannen naar een korte podcast. Ontdek wat deze Antwerpenaren motiveert en luister hoe zij hindernissen overwonnen of anderen een duwtje in de rug gaven. Integreren is een tweezijdig proces.

Laat je inspireren door de verhalen van stadsgenoten. Omdat niet enkel de harde roepers gehoord moeten worden. De mooiste verhalen zitten soms een klein beetje verscholen.

Talk of the Town is een samenwerking tussen Atlas, integratie & inburgering Antwerpen en Curieus. De toegang is gratis.

  • Foto's: Ismail Waziri onder begeleiding van Katleen Gils
  • Podcasts: Jade Yorks 

Praktisch

  • Waar? Districtshuis Borgerhout, Moorkensplein 1
  • Wanneer? Van dinsdag 1 september tot woensdag 30 september 2026
  • Openingsuren? Elke woensdagnamiddag vrije toegang van 13u30 tot 16u30 of op afspraak van maandag tot en met vrijdag tussen 12u30 en 16u30 (afspraak via district.borgerhout@antwerpen.be of 03 338 17 77)