Ben je met pensioen of komt die nieuwe levensfase stilaan dichterbij? Dan is de Week van de Ouderen het moment om nieuwe activiteiten te ontdekken, mensen te ontmoeten en op een laagdrempelige manier te proeven van sport en beweging.
.jpg/contentimage_full)
Van 16 tot en met 20 november 2026 organiseert district Deurne een gevarieerd programma in samenwerking met verschillende Deurnse verenigingen. Je maakt kennis met uiteenlopende activiteiten, van yoga en conditiegym tot klimmen, bridge en schaken. Ideaal om een nieuwe hobby te ontdekken of opnieuw in beweging te komen.
Naast bewegen staat digitale kennis op het programma. Tijdens 'Onderweg met de smartphone' leer je welke digitale prikkels en toepassingen je onderweg in het straatbeeld tegenkomt en hoe je die eenvoudig kunt gebruiken.
Alle activiteiten zijn gratis, inschrijven is wel verplicht via deze link.
Voor sommige workshops en initiaties zijn de plaatsen beperkt, dus snel zijn is de boodschap.
Maandag 16 november
Dinsdag 17 november
Woensdag 18 november
Donderdag 19 november
Vrijdag 20 november
Deelname aan alle activiteiten is gratis. Inschrijven kan via het online inschrijvingsformulier tot 10 november 2026. Wacht niet te lang, want voor verschillende activiteiten is het aantal plaatsen beperkt.
Kom bewegen, leer iets nieuws en ontmoet andere Deurnenaren tijdens de Week van de Ouderen!
Week van de Ouderen in Deurne
Van 16 tot en met 20 november 2026
Gratis
Inschrijven kan via deze rechtstreekse link
senioren.deurne@antwerpen.be
03 338 45 87
In samenwerking met Antwerps Kruisboog Verbond, Easy Moving, Klimzaal Wallstreet, Riviera Bridge, Schaakkring Deurne Zuid en Silok.