Kabinet Els van Doesburg

Schepen bevoegd voor wonen, groen, dierenwelzijn, stads- en buurtonderhoud, en gezondheids- en seniorenzorg.

Contact

Algemeen telefoonnummer: 03 338 83 11

De kabinetsmedewerkers

NaamFunctieE-mail
Els van Doesburg
Schepen
els.vandoesburg@antwerpen.be
Indrit Belkovi
Kabinetschef
indrit.belkovi@antwerpen.be
Roos Nielandt
Kabinetssecretaris
roos.nielandt@antwerpen.be
Peter Moonen
Kabinetsadviseur
peter.moonen@antwerpen.be
Jeroen Verlonje
Kabinetsadviseur
jeroen.verlonje@antwerpen.be
Ellen Van Orshaegen
Woordvoerder
ellen.vanorshaegen@antwerpen.be
David Cleiren
Kabinetsadviseur
david.cleiren@antwerpen.be
Chantal Vervoort
Kabinetsmedewerker
chantal.vervoort@antwerpen.be
Nick Nemsdael
Kabinetsadviseur
nick.nemsdael@antwerpen.be

Cookies op antwerpen.be

Antwerpen.be gebruikt cookies. Als je optionele cookies weigert, worden alleen cookies geplaatst die nodig zijn voor de werking van de site. Bepaalde inhoud (zoals van YouTube) is alleen beschikbaar als je marketingcookies aanvaardt via ‘Alle cookies aanvaarden’ of ‘Voorkeuren instellen’. Je kan je cookievoorkeuren altijd aanpassen via ‘Cookies’ onderaan de website. Lees onze cookieverklaring als je er meer over wil weten.