Heb je een winkel of horecazaak in Antwerpen? Wil je nieuwe inzichten krijgen over verkoop, marketing, sociale media, de inrichting van je zaak, kostenbeheer of onderhandelingen met leveranciers? Kom dan op 21 september naar ons speedcoaching-event. Je kiest zelf het thema dat het best aansluit bij jouw zaak en krijgt één uur gratis advies van een expert-coach. Zo ontdek je welke meerwaarde coaching voor jouw onderneming kan bieden en doe je meteen bruikbare inzichten op.
Voor Antwerpse detailhandelaars en horecaondernemers*.
Nog geen gebruik gemaakt van de gratis coaching? Kies één coachingsessie en maak kennis met het aanbod.
Al één of twee coachingsessies gevolgd? Reserveer een gratis opvolgmoment of probeer een andere coaching.
(*) met een handelspand in Antwerpen en reguliere openingsuren
Kies uit één van onderstaande sessies:
Verkooptraining detailhandel of horeca
Marketing- en communicatiestrategie
Winkelinrichting of etalageadvies
Kostenbeheer
Onderhandelen met leveranciers
Social media: praktijksessie
Maandag 21 september 2026
van 9 tot 17 uur
Den Bell – 5de verdieping
Francis Wellensplein 1, 2018 Antwerpen
Schrijf je zo snel mogelijk in, want de plaatsen zijn beperkt.
Selecteer de coaching en het uur wanneer je die wil volgen
Eén week vooraf neemt de coach even contact op voor een kort intakegesprek
De sessie duurt 1 uur
Achteraf volgt er nog een telefonisch/online terugkoppelmoment
Steven Bollé inspireert en begeleidt ondernemers om hun zaak te optimaliseren. Met praktisch en haalbaar advies helpt hij om met weinig middelen meer verkoop te realiseren. Na 24 jaar in meerdere bureaus aan het succes van Belgische winkelketens te hebben gebouwd, zet hij sinds 2015 zijn kennis en knowhow in bij zelfstandige ondernemers.
Reginald Bouw is dankzij jarenlange ervaring de coach-bij-uitstek voor de horecasector. Zijn no-nonsense en praktijkgerichte aanpak garanderen mooie resultaten op korte termijn, ook bij al succesvolle horecaondernemers. Zelf was hij 15 jaar horecaondernemer. In 2014 startte hij fulltime als consultant.
Abi Dewit is social media strateeg voor kmo’s en dus op de hoogte van de talloze mogelijkheden van social media voor bedrijven. Zij is projectleider bij Wingman Agency - met kantoren in Leuven en Antwerpen – en bedenkt en implementeert social media strategieën in bedrijven.
Karl Magnus werkte 20 jaar in marketing & strategie bij grote marketingbureaus voor (inter)nationale klanten. 10 jaar geleden richtte hij het bedrijf PROEF op, om met zijn expertise startende ondernemers te steunen en te helpen innoveren. Je kan bij hem terecht voor marketing, strategie en business development.
Victoria De Mulder heeft 15 jaar expertise in klantgerichte communicatie. Het doel van haar coaching? Shopmanagers, eigenaars en verkopers met hands-on tips & tricks makkelijker en meer te doen verkopen.
Gert Buys wil financiën helder en bevattelijk maken. Gert heeft jaren als consultant bij BDO gewerkt en geeft nu praktische handvaten aan ondernemers om zelf met hun financiën aan de slag te gaan. Hij is al 13 jaar financieel directeur bij het lokaal bestuur van Mortsel.