Groepsfoto van de Berchemse districtsraad stad Antwerpen

Samenstelling districtsraad Berchem

Hieronder vindt u de samenstelling van de Berchemse districtsraad terug. Wenst u een van de leden van de Berchemse districtsraad te spreken? Contacteer hen dan via onderstaande mailadressen.

Districtsraadsleden

    Naam Partij E-mail
Ronny De Bie Sp.a - Groen ronny.debie@antwerpen.be
Arnold Peeters Sp.a - Groen arnold.peeters@antwerpen.be
Ria Vermeulen Sp.a - Groen ria.vermeulen@antwerpen.be
Ilse Jacques N-VA ilse.jacques@antwerpen.be
Peter Raats Sp.a - Groen peter.raats@antwerpen.be
Evi Van der Planken N-VA evi.vanderplanken@antwerpen.be
Erkan Öztürk Sp.a - Groen erkan.ozturk@antwerpen.be
Bruno De Saegher N-VA bruno.desaegher@antwerpen.be
Geert Brouwers Vlaams Belang geert.brouwers@antwerpen.be
Edwin De Cleyn CD&V edwin.decleyn@antwerpen.be
Jan Poppe N-VA jan.poppe@antwerpen.be
Kris Gysels Open VLD kris.gysels@antwerpen.be
Peter Waeterschoot Sp.a - Groen peter.waeterschoot@antwerpen.be
Buket Karaca CD&V buket.karaca@antwerpen.be
Lieselot Keymis N-VA lieselot.keymis@antwerpen.be
Lucienne Verbraeken Sp.a - Groen lucienne.verbraeken@antwerpen.be
Luc Van de Weyer PVDA luc.vandeweyer@antwerpen.be
Janick Doré N-VA janick.dore@antwerpen.be
Kristine Van pellicom Sp.a - Groen kristine.vanpellicom@antwerpen.be
Willem-Frederik Schiltz Open VLD willem-frederik.schiltz@antwerpen.be
David Danssaert PVDA david.danssaert@antwerpen.be
Carla Willemse Sp.a - Groen carla.willemse@antwerpen.be
Jan Dedecker N-VA jan.dedecker@antwerpen.be
Henri Van Herpen N-VA henri.vanherpen@antwerpen.be
Conny Budts N-VA conny.budts@antwerpen.be