Welkom!

Antwerpen.be maakt gebruik van cookies. Aan de hand van die cookies verzamelt en analyseert Antwerpen.be informatie over uw bezoek. Genieten van een optimale A-ervaring? Bevestig met alle cookies toestaan. Stel voorkeuren in en bepaal welke informatie u met Antwerpen deelt. Houd er rekening mee dat bepaalde media enkel beschikbaar zijn indien u de cookies ervan aanvaardt. Antwerpen.be bewaart cookievoorkeuren. U kan ze aanpassen via cookies beheren. Meer weten? Raadpleeg onze Cookieverklaring. Antwerpen.be waardeert uw vertrouwen en wenst u een verrijkende surfervaring toe!

Frederik Beyens
Ekerse districtsraad (Deze foto is niet meer up-to-date en wordt vervangen van zodra we veilig een foto zonder mondmasker kunnen nemen.)Frederik Beyens

Samenstelling districtsraad Ekeren

De districtsraadsleden worden rechtstreeks verkozen en legden op 8 januari 2019 de eed af. Ze zetelen voor een periode van zes jaar. De Ekerse districtsraad telt 21 leden.

Koen Palinckx (N-VA)
districtsburgemeester en voorzitter districtsraad
bevoegdheden: openbaar domein & openbare werken, feestelijkheden & plechtigheden, burgerlijke stand en decentralisatie
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0475 49 92 28
koen.palinckx@antwerpen.be

Annemie Plompen (N-VA)
districtsschepen
bevoegdheden: 
sport, senioren, stadsmakers, wijkwerking en dierenwelzijn
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0496 05 22 57
annemie.plompen@antwerpen.be

Fabienne Van Damme (Vooruit)
districtsschepen
bevoegdheden: jeugd, groen & parken, begraafplaatsen, volkstuinen & stadslandbouw en diversiteit​
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 03 338 29 12
fabienne.vandamme@antwerpen.be

Marc Elseviers (N-VA)
districtsschepen
bevoegdheden: cultuur & erfgoed, mobiliteit, lokale economie en toerisme
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0477 94 40 83
marc.elseviers@antwerpen.be

Mick De Maere (Open Vld)
districtsschepen
bevoegdheden: financiën & begroting, communicatie & participatie en markten & foren
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0499 31 15 04
mick.demaere@antwerpen.be

Freddy Geens (Vlaams Belang)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
freddy.geens@antwerpen.be

Kurt Van Noten (Vlaams Belang)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
kurt.vannoten@antwerpen.be

Ann Koekhoven (N-VA)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0497 16 23 01
ann.koekhoven@antwerpen.be

Lotte Vergauwen (Groen)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0497 93 18 16
lotte.vergauwen@antwerpen.be

Martine Voets (N-VA)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
martine.voets@antwerpen.be

Ellen Malfliet (N-VA)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0471 62 91 92
ellen.malfliet@antwerpen.be

Guido Staes (Groen)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0496 78 09 84
guido.staes@antwerpen.be

Werner De Kerf (PVDA)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 03 645 48 26
werner.dekerf@antwerpen.be

Brecht Mertens (N-VA)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
brecht.mertens@antwerpen.be

Iris Marynissen (Vlaams Belang)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
iris.marynissen@antwerpen.be

Filip Van den Broeck (Vlaams Belang)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
filip.vandenbroeck@antwerpen.be

Hendrik Henkens (Vooruit)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
hendrik.henkens@antwerpen.be

Bieke Dierick (N-VA)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
beatrijs.dierick@antwerpen.be

Wilfried Michiels (N-VA)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren​
wilfried.michiels@antwerpen.be

Jeroen Van den Bergh (CD&V)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren​
jeroen.vandenbergh@antwerpen.be

Sofie Brits (Groen)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren​
sofie.brits@antwerpen.be

Wies Meeusen
districtssecretaris
tel. 0475 64 80 14
wies.meeusen@antwerpen.be

Deze lijst werd geactualiseerd op 2 februari 2022.

 

Contact

Districtshuis Ekeren
Veltwijcklaan 27
2180 Ekeren
district.ekeren@antwerpen.be