Welkom!

Antwerpen.be maakt gebruik van cookies. Aan de hand van die cookies verzamelt en analyseert Antwerpen.be informatie over uw bezoek. Genieten van een optimale A-ervaring? Bevestig met alle cookies toestaan. Stel voorkeuren in en bepaal welke informatie u met Antwerpen deelt. Houd er rekening mee dat bepaalde media enkel beschikbaar zijn indien u de cookies ervan aanvaardt. Antwerpen.be bewaart cookievoorkeuren. U kan ze aanpassen via cookies beheren. Meer weten? Raadpleeg onze Cookieverklaring. Antwerpen.be waardeert uw vertrouwen en wenst u een verrijkende surfervaring toe!

Frederik Beyens
Ekerse districtsraad (Sabine Coene was verhinderd en staat niet mee op de foto)Frederik Beyens

Samenstelling districtsraad Ekeren

De districtsraadsleden worden rechtstreeks verkozen en legden op 8 januari 2019 de eed af. Ze zetelen voor een periode van zes jaar. De Ekerse districtsraad telt 21 leden.

Koen Palinckx (N-VA)
districtsburgemeester en voorzitter districtsraad
bevoegdheden: openbaar domein & openbare werken, feestelijkheden & plechtigheden, burgerlijke stand en decentralisatie
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0475 49 92 28
koen.palinckx@antwerpen.be

Annemie Plompen (N-VA)
districtsschepen
bevoegdheden: 
sport, senioren, stadsmakers, wijkwerking en dierenwelzijn
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0496 05 22 57
annemie.plompen@antwerpen.be

Ronny Kruyniers (sp.a)
districtsschepen
bevoegdheden: jeugd, groen & parken, begraafplaatsen, volkstuinen & stadslandbouw en diversiteit​Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0486 55 25 93
ronny.kruyniers@antwerpen.be

Marc Elseviers (N-VA)
districtsschepen
bevoegdheden: cultuur & erfgoed, mobiliteit, lokale economie en toerisme
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0477 94 40 83
marc.elseviers@antwerpen.be

Mick De Maere (Open Vld)
districtsschepen
bevoegdheden: financiën & begroting, communicatie & participatie en markten & foren
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0499 31 15 04
mick.demaere@antwerpen.be

Ilse De Schutter (Groen)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0479 50 73 09
ilse.deschutter@antwerpen.be

Freddy Geens (Vlaams Belang)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
freddy.geens@antwerpen.be

Kurt Van Noten (Vlaams Belang)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
kurt.vannoten@antwerpen.be

Ann Koekhoven (N-VA)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0497 16 23 01
ann.koekhoven@antwerpen.be

Tamara Heynen (CD&V)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tamara.heynen@antwerpen.be

Lotte Vergauwen (Groen)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0497 93 18 16
lotte.vergauwen@antwerpen.be

Martine Voets (N-VA)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
martine.voets@antwerpen.be

Ellen Malfliet (N-VA)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0471 62 91 92
ellen.malfliet@antwerpen.be

Guido Staes (Groen)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 0496 78 09 84
guido.staes@antwerpen.be

Werner De Kerf (PVDA)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
tel. 03 645 48 26
werner.dekerf@antwerpen.be

Brecht Mertens (N-VA)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
brecht.mertens@antwerpen.be

Iris Marynissen (Vlaams Belang)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
iris.marynissen@antwerpen.be

Filip Van den Broeck (Vlaams Belang)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
filip.vandenbroeck@antwerpen.be

Fabienne Van Damme (sp.a)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
fabienne.vandamme@antwerpen.be

Bieke Dierick (N-VA)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren
bieke.dierick@antwerpen.be

Wilfried Michiels (N-VA)
districtsraadslid
Veltwijcklaan 27, 2180 Ekeren​
wilfried.michiels@antwerpen.be

Wies Meeusen
districtssecretaris
tel. 03 338 29 25
wies.meeusen@antwerpen.be

Deze lijst werd geactualiseerd op 1 juli 2020.

 

Contact

Districtshuis Ekeren
Veltwijcklaan 27
2180 Ekeren
district.ekeren@antwerpen.be