Ekerse kunstenaars opgelet: schrijf je in voor Atelier in Beeld en toon je talent!
Ben jij een Ekerse kunstenaar met een atelier aan huis? Open jij graag de deuren van dit atelier op 2 en 3 mei? Schrijf je dan in voor Atelier in beeld.
Atelier in beeld is er voor alle beeldend kunstenaars vanaf 18 jaar. Beginners en gevorderden, professioneel en niet-professioneel, jong en oud. Als kunstenaar zijn de open studiodagen een laagdrempelige manier om je werk en je werkplek aan een (nieuw) publiek te laten zien.
Meer dan 2000 kunstenaars uit Vlaanderen en Brussel doen mee. We hopen daar dit jaar ook een boel Ekerse kunstenaars aan toe te voegen. Voor alle deelnemers uit ons district maken we extra promo en stippelen we een route uit. Zo zorgen wij voor extra veel bezoekers. Iedere deelnemer krijgt bovendien zelf ook gratis promotiemateriaal.
Open je één of twee dagen jouw atelier? De openingsuren zijn telkens van 11 tot 18 uur.
Praktisch
- Je stelt je atelier open op zaterdag 2 en/of zondag 3 mei tussen 11 en 18 uur.
- Inschrijven kan tot 30 januari 2026 via atelierinbeeld.be.
- Deelnemen aan Atelier in beeld is gratis.
Meer info
Voor meer info kan je terecht bij onze cultuurantenne via cultuurantenne.ekeren@antwerpen.be.

