Welkom!

Antwerpen.be maakt gebruik van cookies. Aan de hand van die cookies verzamelt en analyseert Antwerpen.be informatie over uw bezoek. Genieten van een optimale A-ervaring? Bevestig met alle cookies toestaan. Stel voorkeuren in en bepaal welke informatie u met Antwerpen deelt. Houd er rekening mee dat bepaalde media enkel beschikbaar zijn indien u de cookies ervan aanvaardt. Antwerpen.be bewaart cookievoorkeuren. U kan ze aanpassen via cookies beheren. Meer weten? Raadpleeg onze Cookieverklaring. Antwerpen.be waardeert uw vertrouwen en wenst u een verrijkende surfervaring toe!

Districtsraad Berendrecht-Zandvliet-LilloTom Cornille

Districtsraad Berendrecht-Zandvliet-Lillo

Op 8 januari 2019 legden 15 raadsleden de eed af voor de nieuwe districtsraad Berendrecht-Zandvliet-Lillo, legislatuur 2019-2024. N-VA, CD&V en An Van Uffelen die als onafhankelijke zetelt, vormen de coalitie. PRO2040 en Vlaams Belang zijn de oppositiepartijen.

De districtsraad bepaalt het algemeen beleid in het district. Het aantal districtsraadsleden is afhankelijk van het aantal inwoners. In Berendrecht-Zandvliet-Lillo bestaat de districtsraad uit 15 personen (7 vrouwen en 8 mannen). Deze zijn rechtstreeks gekozen door de kiezers voor een termijn van zes jaar.

 

​Districtscollege en toebedeelde bevoegdheden:

Carl Geeraerts (N-VA), districtsburgemeester 
Zuidvest 24/7
2040 Zandvliet
carl.geeraerts@antwerpen.be 

Bevoegdheden:
ambtenaar burgerlijke stand, financiën, communicatie, sport, veiligheid en ruimtelijke ordening
 
Rudi Sempels (N-VA), 1ste districtsschepen
Dorpsbeekstraat 80
2040 Berendrecht
rudi.sempels@antwerpen.be

Bevoegdheden:
cultuur en erfgoed, evenementen, publiek domein, milieu, waterhuishouding, decentralisatie en lokaal sociaal beleid

Sandra Suykerbuyk (CD&V ), 2de districtsschepen
Antwerpsebaan 207
2040 Berendrecht
sandra.suykerbuyk@antwerpen.be

Bevoegdheden:
mobiliteit en verkeer, senioren, lokale economie, dierenwelzijn, groen, markten & foren, lokaal sociaal beleid

Pascale De Langhe (N-VA)3de districtsschepen
Zoutestraat 2/4
2040 Berendrecht
pascale.DeLanghe@antwerpen.be


Bevoegdheden:
jeugd, wijkoverleg en decentralisatie


Overige leden van de districtsraad:

Nathalie Aertssen (PRO2040), districtsraadslid
Dorpstraat 102/A
2040 Berendrecht
nathalie.aertssen@antwerpen.be

Raf Crynen (N-VA), districtsraadslid en voorzitter districtsraad
Antwerpsebaan 414
2040 Zandvliet
raf.crynen@antwerpen.be

Veronique Clabost (Vlaams Belang), districtsraadslid
De Keyserhoeve 23
2040 Zandvliet
veronique.clabost@antwerpen.be 

Robin De Winter (Vlaams Belang), districtsraadslid
Kapelstraat 21
2040 Berendrecht
robin.dewinter@antwerpen.be

Bart Goris (PRO2040), districtsraadslid
Solftstraat 3
2040 Berendrecht
bart.goris.bzl@antwerpen.be

Karel Hendrickx (PRO2040), districtsraadslid
Cecilianenstraat 22
2040 Berendrecht
karel.hendrickx@antwerpen.be

Marc Maes (N-VA), districtsraadslid
Kapelstraat 41
2040 Berendrecht
marc.maes3@antwerpen.be

Carina Stark (N-VA), districtsraadslid
Sint-Jan Baptiststraat 2
2040 Berendrecht
carina.stark@antwerpen.be

Steven Van Broeckhoven (Vlaams Belang), districtsraadslid
Binnenpad 3
2040 Berendrecht
steve.vanbroeckhoven@antwerpen.be

An Van Uffelen (onafhankelijke), districtsraadslid
Bosstraat 59
2040 Berendrecht
an.vanuffelen@antwerpen.be

Zander Vliegen (PRO2040), districtsraadslid
Walenhoek 23
2040 Zandvliet
zander.vliegen@antwerpen.be

Dit artikel is gedeeld door