Woensdagmarkt in Borgerhout verhuist naar de Vosstraat

De woensdagmarkt verhuist op woensdag 5 augustus een honderdtal meter: van de Gitschotellei naar de Vosstraat en de Lodewijk van Berckenlaan. 

Foto van groentekraam op de markt Gitschotellei bij artikel over verhuis woensdagmarkt Borgerhout van de Gitschotellei naar de Vosstraat en Lodewijk van Berkenlaan.

De stad Antwerpen plant werken in de Gitschotellei en de Boekenberglei. Meer info over deze werken vind je hier

Nieuwe locatie

Daarom verhuist de markt van de Gitschotellei op woensdag 5 augustus 2026 een 100-tal meter: van de Gitschotellei naar de Vosstraat en de Lodewijk van Berckenlaan.

De kramen zullen in de Vosstraat opgesteld staan tussen de Gitschotellei (rond het grasplein) en de Lanteernhofstraat. In de Lodewijk van Berckenlaan tussen de Vosstraat en de Jakob Smitsstraat.

Net zoals nu vindt de markt elke woensdag tussen 8 uur en 13 uur plaats.

Reuskens

De Borgerhoutse Reuskens zullen op woensdag 5 augustus hun boodschappen doen op de nieuwe locatie van deze markt. iedereen is welkom om samen met hen het uitgebreide aanbod te verkennen. Meer details van dit bezoek volgen later op deze webpagina.

Parkeerverbod

Om ruimte te reserveren voor alle kramen en wagens, geldt vanaf 5 augustus elke woensdag tussen 5 uur en 15 uur een parkeerverbod:

  • in de Vosstraat tussen de Gitschotellei en de Valkenputstraat
  • in de Lodewijk van Berckenlaan tussen de Vosstraat en de Jakob Smitsstraat

Let op, garages zijn niet bereikbaar tijdens de markt!

Meer info? 

Wijkoverleg Borgerhout

Plan van verhuis van de woensdagmarkt